Aneta Langerová & Korben Dallas

25.09.2020

Start:19:30

Pořadatel:Sono records

Předprodeje:

goout.cz
recepce hotelu Sono

Omlouváme se, ale z důvodu nových nařízení vlády bylo nutné změnit koncert na sezení a další změnou je to, že slovenští Korben Dallas bohužel nebudou součástí koncertu. Třeba se ale dočkáte nějakých písní ze společného alba Konečně a nové písně z připravovaného alba Anety.

Pro vás všechny, kteří jste měli původně zakoupenou vstupenku na stání, budou na místě připravena místa k sezení, aby bylo vše v souladu s novými opatřeními.

Děkujeme za pochopení a věříme, že si koncert užijete.

Tým Sono music club

Níže přikládáme ještě oficiální vyjádření Anety Langerové a jejího týmu:

Naši milí, společnému projektu s kluky z Korben Dallas jsme věnovali více než rok úsilí.

Tak dlouho trvalo, dokud se všechno naplánovalo, vymyslelo, složilo, nahrálo, vydalo.

Vyvrcholením všeho měly být společné koncerty, které byly plánované nejprve na jaro a později na nadcházející dny.

Neustále měnící se podmínky pro organizaci koncertů v obou zemích, cestování a nepřestávající nejistota nám znemožnila odehrát koncerty v plánované podobě.

Zároveň nevidíme smysl v dalším přesouvání koncertů, protože nikdo z nás neví, kdy a jak se situace změní.

Vzdávat se ale nechceme, a proto jsme se rozhodli, že v Česku odehraje koncerty pouze Anet s kapelou a o slovenských koncertech vás budeme co nejdříve informovat.

Na koncerty budou platit vstupenky, které jste si koupili na původně plánované turné. Podmínky budeme měnit průběžně, jak se budou měnit nařízení státu a budeme vás informovat prostřednictvím předprodejních sítí, v kterých jste si vstupenky zakoupili.

Děkujeme vám za pochopení a podporu, které si velmi vážíme a doufáme, že si společně s kluky z Korben Dallas ještě někdy zahrajeme.

Těšíme se na vás a věříme, že si koncerty bez kluků i tak společně užijeme.

Anet a tým

V reakci na současnou situaci a všechna nouzová opatření přijatá státem proti šíření koronaviru, oznamujeme náhradní termín přesunutého koncertu z 26. 3. 2020. Vstupenky zůstávají v platnosti a pokud vám nový termín 25. 9. 2020 nevyhovuje máte nárok na vrácení vstupného, ale pouze do 31. 5. 2020, poté vstupenka zůstává v platnosti a nebude ji už možné vrátit. Vstupné vám bude na vyžádání vráceno v místě zakoupení, nebo v případě zakoupení online na Goout.cz přímo zpět na účet.
Nevrácením vstupného podpoříte umělce, organizátory, techniky a ostatní, kterým se ze dne na den zastavila činnost!
Děkujeme a těšíme se na Vás

Aneta Langerová se poprvé se slovenskou kapelou Korben Dallas setkala v roce 2015, kdy natočili symfonickou skladbu Sen. Po čtyřech letech opět spojí síly, tentokrát při mnohem větším projektu – vydají některé společné písně a vyrazí na československé turné. Koncertní program na turné bude složen ze tří částí – kromě společného materiálu zahrají Korben Dallas i Langerová se svou kapelou vlastní skladby. Jako host se na koncertech představí i zpěvačka a violoncellistka Dorota Barová, která hrála s více členy Korben Dallas v projektu Tugriki a působí také v doprovodné kapele Langerové.

Newsletter

Přihlašte se do našeho newsletteru
a budeme Vám zasílat novinky přímo na e-mail.