B-Side Band feat. Judith Hill (USA): Groove Brno

14.10.2022

Start:20:00

Pořadatel:Groove Brno

Předprodeje:

goout.cz

?Slavíme 15. let festivalu ve velkém!?
Domácí B-Side Band připravil neopakovatelný koncert se speciálním hostem – Judith Hill, losangeleskou zpěvačkou a skladatelkou, dříve vokalistkou Micheala Jacksona, a držitelkou Grammy! ?
Po boku Micheala Jacksona zpívala Judith Hill napřed jako vokalistka, později si ji vybral pro duet hitu I Just Can’t Stop Loving You na comebackovém turné This Is It v roce 2009. Po jejím úspěchu ve čtvrté sérii reality show The Voice na sebe světová pozornost nenechala dlouho čekat. Debutové album Back In Time jí produkoval zpěvák a hudebník Prince, který byl talentované umělkyni také mentorem. Za soundtrack dokumentárního filmu 20 Feet from Stardom o životě doprovodných vokalistek největších hvězd 21. století obdržela ocenění Grammy v kategorii nejlepší filmové hudby. ?
Rezidenční B-Side Band, který na minulých ročnících festivalu připravil neopakovatelná koncertní spojení například se zpěvákem, dvojnásobným vítězem Grammy, Kurtem Ellingem, vokálním ansámblem New York Voices, rovněž oceněných zlatou soškou gramofonu, nebo britskými The Puppini Sisters, se chopil příprav a slibuje opět unikátní zážitek hodný oslav 15. ročníku.
⚠️ Při zakoupení vstupenky na tento koncert i koncert následujícího dne (D.Y.K. & Brooklyn Funk Essentials – https://fb.me/e/1ReJCW39L) získáte ⚠️15% slevu⚠️ a můžete si vychutnat víkend plný spojení české a světové hudby!
Nejste-li z Brna, nezoufejte!
Návštěvníci, kteří nejsou brněnskými rezidenty a chtějí přijet na koncert Groove Brno 2022, mohou využít výhodných slev na ubytování v BEST WESTERN PREMIER Hotel International Brno. ?
Po zakoupení vstupenky stačí kliknout vpravo nahoře na tlačítko Ubytování a rezervovat si pokoj v termínu konání akce. Pak už jen přijeďte a užijte si hudbu! ?
Platí pro všechny koncerty Groove Brno 2022.
? God Bless The Mechanic: https://youtu.be/9bHrVePtmOA
? Baby, I’m Hollywood!: https://youtu.be/QTDz4RdOX7Q

Newsletter

Přihlašte se do našeho newsletteru
a budeme Vám zasílat novinky přímo na e-mail.