Prague Burlesque show

11.05.2023

Start:20:00

Pořadatel:Sono records

Předprodeje:

goout.cz

  1. Sonny Vargas / Miss Cool Cat / Coca Valente / Yazz / The Ritzy Dancers

Sonny Vargas a Prague Burlesque se chystají do SONO centra v Brně! Diváky čeká neotřelá podívaná. Zažijete atmosféru zakouřeného kabaretu, ve společnosti tanečnic zpěváků a exotické burlesky. Sonny Vargas vás provede světem vaudeville, kde vystoupí Miss Cool Cat– zářící hvězda současné burleskní scény, Coca Valente – nezapomenutelně svůdný hlas a mysteriozní Yazz se svými hypnotickými čísly – vše doprovázený kouzelnými tanečnicemi The Ritzy Dancers.

Prague Burlesque je nezávislý umělecký soubor, jehož zakladatelem je David N. Jahn a.k.a. Sonny Vargas. Vznikl v roce 2007. Prague Burlesque vystupují každý pátek večer v divadle Royal na pražských Vinohradech. Mají pravidelné angažmá ve Varšavě, Krakově, Bratislavě a Karlových Varech.

Podstata burlesky je humor a parodie, neboli humoreska a groteska. Mohutný návrat, který Burlesque v současnosti ve světě prožívá, naznačuje, že jisté hodnoty z přelomu 19. a 20. Století začali opět v lidech rezonovat. Vtipné, rajcovní, zábavné, originální, nezbedné, velkolepé, uvolněné, koketní, do varu vyvolávající a nutící vás řvát bezbřehým nadšením!

Newsletter

Přihlašte se do našeho newsletteru
a budeme Vám zasílat novinky přímo na e-mail.