Brooklyn Funk Essentials & D.Y.K.: Groove Brno

15.10.2022

Start:20:00

Pořadatel:Groove Brno

Předprodeje:

goout.cz

Sál Sono Centra ovládnou domácí D.Y.K. a celosvětový fenomén fúze žánrů jako soul, hip hop, jazz, mluveného slova a funku Brooklyn Funk Essentials.
Na šesti deskách protnula šestice zámořských hudebníků svůj stylový mix i s tureckým folkem či latinou, za některá z nich byla nominována i na cenu Grammy. Skladby energické formace zazněly napříč sály třech kontinentů, ale i v kultovních seriálech jako Starsky & Hutch nebo Rodina Sopránů.
Spojením s brněnským B-Side Bandem vstoupil Vojtěch Dyk do povědomí zásadně také jako sólový zpěvák. Debutová nahrávka Live at La Fabrika vynesla Dykovi ocenění Zpěvák roku Cen Anděl 2012. Tentokrát ovšem vystoupí s novým projektem D.Y.K. Ten založil v roce 2019 s klávesistou a skladatelem Ondřejem Pivcem, který se soulovou hvězdou Gregory Porterem získal Grammy za nejlepší vokální jazzové album.
⚠️ Při zakoupení vstupenky na tento koncert i koncert předcházejícího dne (B-Side Band feat. Judith Hill – https://fb.me/e/2xfJlT59b)
získáte ⚠️15% slevu⚠️ a můžete si vychutnat víkend plný spojení české a světové hudby!
Nejste-li z Brna, nezoufejte!
Návštěvníci, kteří nejsou brněnskými rezidenty a chtějí přijet na koncert Groove Brno 2022, mohou využít výhodných slev na ubytování v BEST WESTERN PREMIER Hotel International Brno. ?
Po zakoupení vstupenky stačí kliknout vpravo nahoře na tlačítko Ubytování a rezervovat si pokoj v termínu konání akce. Pak už jen přijeďte a užijte si hudbu! ?
Platí pro všechny koncerty Groove Brno 2022.
? Brooklyn Funk Essentials – ​​Funk Ain’t Ova: https://youtu.be/qpzQYLsJH-4
? D.Y.K. – Phone Song: https://youtu.be/yc89hOlhYY

Newsletter

Přihlašte se do našeho newsletteru
a budeme Vám zasílat novinky přímo na e-mail.