California Dreams

15.11.2019

Start:20:00

Pořadatel:JK Events

Předprodeje:

goout.net

Nejvyhledávanější pánská striptýzová skupina California Dreams míří 15. listopadu do brněnského Sono Centra!

Za posledních 8 let se toto uskupení sexy můžů stalo fenoménem na poli lechtivé zábavy pro ženy. V publiku se vystřídaly již statisíce fanynek z ČR, Německa,Rakouska,Slovenska,Polska,Litvy a dalších evropských zemí.

I tentokrát si dámy užijí show, při které doslova ztratí hlavu. Pánové zařadí do programu opět několik nových vystoupení, a tak i věrné fanynky si přijdou na své.

V čem tkví úspěch California Dreams?

Hlavní roli hrají vyrýsované postavy tanečníků, na kterých se odrážejí tisíce hodin strávených v posilovnách, propracovaná choreografie opírající se o světoznámé hudební hity a kostýmy, které provokují ženské sexuální fantazie. Tanečníci jsou typově natolik odlišní, že si tu svého favorita najde každá žena od 18 do 80 let.

Kdo by v publiku očekával pouze nespoutané single třicátnice, či party kamarádek, které na toto představení přišly oslavit narozeniny, nebo rozlučku se svobodou, mýlil by se. Vystoupení California Dreams si nenechávají ujít ani starší dámy, které v energickém povzbuzování tanečníků nezůstávají za mladšími kolegyněmi pozadu.

Ať už si jen chcete užít nevázanou zábavu, či alespoň na chvíli uniknout před každodenními starostmi, tato pánská revue vám garantuje obojí!

vstupenky od 1.7. na goout.cz

Newsletter

Přihlašte se do našeho newsletteru
a budeme Vám zasílat novinky přímo na e-mail.