CITRON, METALINDA

20.04.2023

Start:19:00

Pořadatel:Pragokoncert

Předprodeje:

mastersofrock.cz

České a Slovenské heavy-metalové legendy CITRON a METALINDA vyrážejí na jaře na společné turné!

CITRON, METALINDA, Loretta – Síla Návratů Tour 2024

1.3.2024 – PRAHA – MeetFactory
2.3.2024 – PLZEŇ – Šeříkovka
5.4.2024 – ZLÍN – Masters of Rock Café
6.4.2024 – VELKÉ MEZIŘÍČÍ – Jupiter club
12.4.2024 – ÚSTÍ NAD LABEM – Dům kultury
13.4.2024 – OLOMOUC – S-klub
19.4.2024 – OSTRAVA – Garage Club
20.4.2024 – BRNO – Sono Centrum
26.4.2024 – ČESKÉ BUDĚJOVICE – Kulturní dům Vltava
27.4.2024 – HRANICE NA MORAVĚ – Stará Střelnice

Na jaro 2024 se chystá velký návrat legend československé hard and heavy scény! Kapely CITRON i s bývalými členy Jardou Bartoněm a Vaškem Vlasákem, slavná METALINDA a dámská metalová legenda LORETTA vyrazí na jaře 2024 na společné turné, nazvané trefně „Síla návratu“! Turné odstartuje 1. března 2024 v PRAZE, MeetFactory a zastaví se v 10 českých a moravských městech!

Kapelník CITRONU, Radim Pařízek mladší říká: „Jsem rád, že jsme si v kapele vše vyříkali a můžeme jít zase dál. Vážím si toho, že s Citronem znovu vystoupí Jarda Bartoň a Vašek Vlasák, kteří jsou jeho neoddělitelnou součástí. Na koncertech nebudou chybět starší, ani nové hity a vzpomeneme na celou historii kapely a její členy. Těšíme se na společné chvíle s Metalindou a Lorettou, se kterými podpoříme československého ducha z minulých turné a jistě nabídneme fanouškům jedinečný koncertní zážitek.”

Kapelník a kytarista Peter Sámel z kapely Metalinda k tomu dodává: „Citron je pre mňa kapela ktorá, začala éru Heavy Metalu v Československu. Najskôr Rock, potom Heavy Metal a jeho energia, ma pohltila úplne celého. Malo to za následok vznik slovenskej skupiny METALINDA v roku 1985. Vydali jsme 1. LP „METALINDA“, asi 7x po sebe vyhrali piesničkovou relácii Triangel, postúpili na najvyšší stupienok a vyhrali Zlatý Triangel. Na něm jsme dostali možnosť natočiť cely koncert a odvysielať v televízii, kde jsme se stretli aj s Láďom Křížkom, neboť jsme mali spoločnú šatňu. Doteraz spomíname na zážitky s chalanmi z kapely Citron. Už vtedy sme sa bavili o spoločných koncertoch. Prešlo síce viac ako 30 rokov a spoločné turné „SILA NÁVRATU“ sa nezadržateľne blíži. Tešíme sa, a pri spojení Metalinda a Citron neostane ani jeden fanúšik určite sklamaný.“

Manažer kapely Loretta Alois Šlesinger říká: „Melodický metal dámské kapely Loretta byl vždy příjemným oživením metalové scény a comeback Loretty v létě 2015 po více než 20 letech vzbudil mezi příznivci tvrdší muziky velký ohlas. Nyní holky pracují ve studiu na novém CD a již se velmi těší na to, až si zahrají na společném turné „Síla návratu“ s metalovými legendami – kapelami Citron a Metalinda.“

Součástí každého koncertu bude také AUTOGRAMIÁDA kapely CITRON! Přijďte na koncert včas!

Prodej vstupenek na všechna města startuje právě teď! Objednávejte na těchto stránkách nebo v sítích Ticketportal, Ticketstream a v obvyklých předprodejích.

Pojďte vzpomínat, pojďte si zazpívat, pojďte si zapařit jak zamlada…těšíme se na vás!

Newsletter

Přihlašte se do našeho newsletteru
a budeme Vám zasílat novinky přímo na e-mail.