DELVON LAMARR ORGAN TRIO

09.04.2022

Start:19:30

Pořadatel:JazzFestBrno

Předprodeje:

jazzfestbrno

Sebevědomá směsice soulu, jazzu, rhythm & blues a rock & rollu v režii varhaníka Delvona Lamarra.

Delvon Lamarr Organ Trio založila na jaře roku 2015 Amy Novo, manželka a dnes i manažerka varhaníka Delvona Lamarra. Nezní to skoro jako pohádka? Řekla totiž svému manželovi, že převezme zodpovědnost za jeho hudební kariéru, aby vše další, co bude muset v budoucnu udělat, bylo pouze najít spoluhráče, napsat a hrát hudbu. O takovém příběhu sní nejeden aspirující hudebník, jazzman obzvláště.

Trio původně začalo s jiným kytaristou a bubeníkem. Během prvního roku existence se ke kapele přidal chvalně proslulý a nenapodobitelný Jimmy James. Chemie mezi členy tria byla okamžitá a nepopiratelná. S oduševnělým varhanním zvukem Delvona, syrovým kytarovým zvukem Jimmyho a skvělým bubenickým groovem namíchali dokonalou směsici soulu, jazzu, rhythm & blues a rock & rollu. Kariéru začali s týdenním „gigem“ v Seattlu, poté vydali své první album a vyrazili na turné po Spojených státech a nakonec i na šňůru po Evropě.

Současným bubeníkem je výtečný groover Michael Duffy a Delvon Lamarr Organ Trio se tak ve svém originálním zvuku posouvá ještě dál.

Line-up:
Delvon Lamarr – B-3 organ, Jimmy James – kytara, Michael Duffy – bicí

Newsletter

Přihlašte se do našeho newsletteru
a budeme Vám zasílat novinky přímo na e-mail.