Dymytry

02.12.2022

Start:18:00

Předprodeje:

ticketstream.cz

18:00
otevřeno
19:00 – 19:40
BÖSE FUCHS & SLY
20:10 – 22:00
DYMYTRY

Pharmageddon tour 2022

Akce Dymytry plánovaná na 2.12.2022 v Brně se přesouvá do SONO Centra v Brně. Zakoupené vstupenky do Haly Vodova, datum i čas začátku zůstávají v platnosti.

V dnešní nejisté době je pořád ještě jedna jistota – rocková muzika nás nikdy neopustí! A taky, že Dymytry rodina drží pohromadě! Přesně podle tohoto hesla připravila tvrdě rocková skupina Dymytry na podzim 2022 turné koncertů po halách napříč republikou.

Kapela dokončila novou desku, jejíž název i obsah reagují na současnou krizi lidské společnosti v podstatě ve všech jejích aspektech. A jako vždy s nadhledem a humorem. Pod dohledem slavného producenta Kristiana Kohleho Kohlmannslehnera, který má na svém kontě desky kapel jako Powerwolf nebo Eskimo Callboy, vzniká nahrávka, která podle slov kapely překoná laťku předchozí desky Revolter. A tu si kapela nastavila Revolterem hodně vysoko.

Kapelník Dymo k tomu řekl „Jsme si jistí, že nová deska bude ještě zábavnější, svěžejší a chytlavější, než Revolter. A taky doufáme, že letošní tour už pojedeme bez omezení a hlavně bez opatření, která dělí naše fanoušky úplně nesmyslně do dvou skupin. Jsme totiž jedna rodina a držíme pohromadě.“

Jisté je, že kapela Dymytry je silná a plná energie víc, než kdy dřív! A to všem dokáže na podzimním turné ve znamení nové desky a také ve znamení spojování, ne rozdělování. Ve znamení silné a pevné rodiny rockových fanoušků.

Newsletter

Přihlašte se do našeho newsletteru
a budeme Vám zasílat novinky přímo na e-mail.