THE AMY WINEHOUSE BAND presents Forever Amy

07.09.2023

Start:20:00

Pořadatel:Brnokoncert

Předprodeje:

goout.cz

ticketportal.cz

smsticket.cz

ticketmaster.cz

Původní doprovodná skupina Amy Winehouse s vynikající Bronte Shande míří zpět do ČR

Letos uplynulo již 11 let od smrti populární zpěvačky Amy Winehouse (†23.7.2011), která během své krátké kariéry natočila dvě brilantní alba Frank (2003) a Back to Black (2006). Po roce písně z obou desek znovu ožijí na podiu před českým publikem v podání party původních hudebníků, kteří s Amy koncertovali a nahrávali, doplněné o vycházející hvězdu Bronte Shande.

Česká premiéra Forever Amy se uskutečnila v Praze po mnoha odkladech z důvodu covidu až uprostřed léta 2022. Kdo si však počkal, mohl ocenit vysokou úroveň vystoupení, které oslavuje život a dílo ikonické zpěvačky. I proto se pořadatelé rozhodli představit tento hudební zážitek rovněž divákům na Moravě, a to v prostorách špičkového hudebního sálu Sono Centrum v Brně dne 7.9.2023.

Baskytarista Dale Davis je vůdčí osobností formace, která vystupuje v následujícím obsazení: Hawie  Gondwe (kytara), Nathan Allen (bubny), Ben Edwards (trubka) a Jim Hunt (saxofon/flétna). Jejich profesní životopisy oplývají plejádou hvězdných jmen, s nimiž tito pánové měli možnost pracovat – posuďte sami: Tina Turner, Paul Young, George Michael, Gnarls Barkley, Sinead O´Connor či Noel Gallagher.

Post zpěvačky zaujímá Bronté Shande z Bristolu, která je projevem i vokálními možnostmi Amy velice blízká. Za svou hudební dráhu taktéž nasbírala obdivuhodné kolaborace, jmenujme např. skupiny Oasis, Primal Scream či zpěváka Richarda Ashcrofta.

Show Forever Amy se daří vyprodávat hudební sály po celé Evropě a nyní míří znovu do ČR. Čím je charakteristická? Nerozptyluje divákovu pozornost všemožnými efekty, ale soustředí se na vynikající zpěv a hudbu, proto je důstojnou poctou a zároveň velice autentickým představením, díky kterému na podiu znovuožívá legenda Amy. Nenechte si ujít! Další informace najdete na http://foreveramylive.com/

Newsletter

Přihlašte se do našeho newsletteru
a budeme Vám zasílat novinky přímo na e-mail.