G’oldies: největší párty ve stylu 80. a 90. let v Brně

21.04.2018

Start:22:00

Pořadatel:Sono Centrum

Předprodeje:

Předprodej:
Stání: 100czk
Sezení: 150czk
VIP: 290czk: drobné občerstvení (brambůrky, arašídy, tyčinky), vlastní balkón a bar
VIP Premium: 490czk drobné občerstvení (panini, sandwiche, tortily, brambůrky, arašídy, tyčinky), vlastní chill-out zóna

goout.cz
recepce hotelu Sono Centrum

G’oldies párty!!! Zveme vás na největší taneční večírek ve stylu 80. a 90. let.
Prosím, respektujte VSTUP OD 18 LET, mladší návštěvníci nebudou do klubu vpuštěni.

Vzpomínáte rádi na staré dobré časy? Říkáte si, jak rádi byste vrátili čas? Přijďte do Sono Centra a můžete protancovat a třeba i prozpívat celý večer nesmrtelných světových hitů let minulých.

Neuvěřitelná párty s DJ Nesquick je otevřená všem věkovým skupinám. Po celý večer hraje muzika 80. a 90. let!! Máte-li oblíbený hit svého mládí, a nikde vám ho nechtějí zahrát, na G’oldies párty to bude právě naopak!! Rádi vám zahrajeme muziku podle vašeho přání. Čeká vás večer plný zábavy, krásných vzpomínek a těch největších šlágrů za posledních 30let.

Těšit se můžete na nikdy nestárnoucí hity světových skupin jako např. Queen, ABBA, Bee Gees, Europe, AC/DC, Dj Bobo a mnoha dalších!!! Muziku, kterou jste slyšeli naposledy z desek a kazeťáku, si teď můžete se svými přáteli vychutnat na plné pecky při G’oldies párty v SONU. Nádhernou atmosféru 80. a 90. let můžete navíc podpořit dobovým oblečením a módními doplňky, které byly typické pro tyto zlaté časy!!

Nejlepší módní výstřelky budou odměněny a vyhlášeny na podiu během večírku. POZOR – Tuto jedinečnou G’oldies párty pořádáme pouze jednou za měsíc, nepropásněte večer svého mladí!! Pozvěte své nejbližší přátele, kolegy a spolužáky a vyrazte s námi zpátky do minulosti!

Newsletter

Přihlašte se do našeho newsletteru
a budeme Vám zasílat novinky přímo na e-mail.