G’oldies: Silvestr ve stylu 80. a 90. let

31.12.2019

Start:21:00

Pořadatel:Sono Records

Předprodeje:

goout.cz
recepce hotelu Sono

Zpátky do budoucnosti? Vstupte do roku 2020 ?návratem do 80. a 90. let.
Přijďte na silvestrovský večírek ve stylu zlatých let, která už se nevrátí!

❕Vstup od 18 let.❗

Silvestr v Sonu bude pod taktovkou oblíbeného DJ Silent plný těch nejslavnějších fláků z hitparád, MTv a rádií. Těšit se můžete i na výjimečný světelný park a dekorace z dílny brněnských Vizualove.

Pro návštěvníky jsme nachystali několik kategorii vstupenek. Každý si tak konec roku může užít po svém.
Poslední G’oldies bývají z předprodeje vyprodané, proto se Silvestrem neotálejte :)

Stání: 190czk
.: Párty pro všechny na hlavním parketu sálu s dvěma bary.

Galerie 1: 290czk
.: Omezená kapacita, vlastní bar na galerii bez front a s exkluzivními drinky, vlastní sociální zařízení, výhled na taneční parket, větší volnost a samozřejmě přístup i na hlavní parket.

VIP Galerie 2: 490czk
.: Zajistěte si přípitek a místenky na 2. galerii po celou dobu večera! Na galerii 2 budete mít navíc vlastní bar bez front a s exkluzivními drinky. Malá lahvička sektu na přípitek a drobné občerstvení v podobě brambůrek, oříšků nebo tyčinek jsou v ceně vstupenky a k tomu i všechny výhody galerie 1 a volný přístup na hlavní parket.

VIP Sezení v přízemí: 790
.: Pořiďte si ta nejlepší místa u stolu: exkluzivní místo k sezení u stolu přímo u parketu! V ceně vstupenky je i vstup na obě galerie a tím i k barům a toaletám bez front.
K tomu všemu láhev sektu a dobrné občerstvení ve formě chipsů, arašídů a chlebíčků ke každé vstupence.

Premium VIP: 1590czk
.: Jak se opravdu užít Silvestr? S Premium VIP vstupenkou jej oslavíte ve skybaru Sono Centra. Cena zahrnuje exkluzivní prostory nad Sonem s privátním barem, toaletou a omezenou kapacitou pro cca 30 návštěvníků. V ceně je teplé i studené občerstvení a soft drinky. Samozřejmostí je pak volný pohyb po celém prostoru hudebního klubu.

 

eng


New Year Eve Sono Centrum 2019

Back to the future? Start your 2020 by going back to the 80’s and 90’s.

Come to our retro New Year’s Eve party in the style of the golden years that will never return.

!Must be 18 or over!

New Year’s Eve party in Sono Music Club is being hosted by Dj Silent and will be full of the most famous hits. You can look forward to an extraordinary visual effects from the brno visuals studios.

We prepared a lot of ticket categories for our visitors so everyone can spend their last moments of 2019 however they want.

The last Goldie’s parties are usually sold out quickly from pre sale so don’t postpone buying tickets.

Standing tickets: 190czk

  • access to the main dance floor with two bars on each side

 

Galerie 1: 290czk

  • (Gallery 1) limited capacity, there’s a bar only for you with amazing drinks and no queues, private bathroom, a view of the dance floor, more freedom and of course access to the main dance floor

 

VIP Galerie 2: 490czk

  • (Gallery 2) ensure a New Year’s Eve drink and tickets to the 2nd gallery for the whole evening. You’ll have your own bar with special drinks and no queues. A small bottle of Sekt for the toast and small refreshments such as chips (crisps) or nuts for everyone with this ticket. Also access to the main dance floor.

 

VIP seat ticket at the main dance floor: 790czk

  • get yourself a seat at a table in the main part of the club next to the dance floor. These tickets also give you access to both galleries 1 and 2 and their bars and bathrooms without queues. You’ll get a bottle of Sekt and small refreshments such as chips (crisps), nuts or open sandwiches with this ticket.

 

Premium VIP: 1590czk

  • want to fully enjoy New Year’s Eve? With Premium VIP ticket you can celebrate it at the skybar of Sono Music Club. This ticket gives you access to exclusive parts of the club above the main dance floor and both galleries. This space has its own private bar, a bathroom and a capacity of about 30 people. This ticket comes with warm and cold refreshments, soft drinks and of course free access to all parts of the club.

Newsletter

Přihlašte se do našeho newsletteru
a budeme Vám zasílat novinky přímo na e-mail.