Jasná Páka

20.04.2022

Start:20:00

Pořadatel:Sono Records

Předprodeje:

goout.cz

Legendární Jasná Páka oslaví čtyřicet let klubovým turné.


„Neplánujeme žádnou speciální estrádu, chceme si to prostě užít,“
vzkazují členové kultovní novovlnné formace, která se v současné době na pódiích objevuje jen zcela výjimečně. Jasná Páka v čele s Michalem Ambrožem vystoupí v rámci klubové turné v Praze, Brně, Vysokém Mýtě, Jablonci, Havlíčkově Brodě, Čelákovicích a Březnici u Zlína.
V rámci turné se kapela představí v aktuální sestavě, do které krom frontmana patří také David Koller, Petr Váša, Marek Minárik, Michal Pelant, Radovan Jelínek a zpěvačky Pája Táboříková a Tereza Kopáčková. „Chtěl bych srdečně pozvat všechny přátele Jasné Páky na náš výroční koncert k 40. Výroč kapely. Ten čas nám tak letí…“ ohlíží se Michal Ambrož.
Posledním počinem skupiny je Černá deska, která vyšla před dvěma lety, je paradoxně jediným oficiálně vydaným nosičem Jasné páky. Ihned po té, co se objevila, vzbudila nadšené recenze a do léty prověřeného repertoáru kapely přidala jak divoké hity jako No  sex, No drugs, tak silnou baladu Konec nočních toulek. Je na místě připomenout, že původní Jasná páka fungovala pouze od roku 1981 do roku 1984 a mezi její nejslavnější písně patří reggae Majolenka či protikomunistická vypalovačka Pal vocuď hajzle. Po té, co se jméno formace objevilo v nechvalně známém likvidačním článku bolševické Tribuny Nová vlna se starým obsahem, se kapela nuceně transformovala v Hudbu Praha.

Newsletter

Přihlašte se do našeho newsletteru
a budeme Vám zasílat novinky přímo na e-mail.