Kandráčovci

14.12.2022

Start:20:00

Pořadatel:Ticketlive

Předprodeje:

ticketlive.cz

Přijďte si užít koncert slovenské kapely Kandráčovnci do Divadla Hybernia.?
Skupinu Kandráčovci založil v roku 2004 frontman Ondrej Kandráč. Členové tohoto seskupení jsou bývalí muzikanti z různých folklórních souborů.
Kandráčovci vydali množství albumů. Například s vydavatelstvím Slovak Radio Records to byly dva mimořádně úspešné CD – „A čija to chyža“ a „Sinu muj“.
V roce 2014 skupina Kandráčovci absolvovala koncertní šňůru při oslavě svých desátých narozenin a to ve velkém stylu po velkých sportovních halách v městech Východního Slovenska, které se jim podařilo vyprodat!
Při této příležitosti vyšlo CD – 10 rokov s vami. Z koncertní šňůry při příležitosti výročí skupiny vzniklo historicky první DVD&CD Kandráčovci – Galakoncert. Kapela si zahrála v doprovodu orchestru Jula Selčana, se Zborom sv. Cecílie, dua Farsa a představili hosty: Moniku Kandráčovú, Anku Poráčovú, Veroniku Šoltysovú Rabadovú a Terezu Mandzákovú s kterými v současné době spolupracují.
V říjnu roku 2016 vydali Kandráčovci další album “Sokoly”, které po čtyřech letech navázalo na úspešné album Dva duby. Přináší další skvělé hity jako: Šaľený východ, Na kostolnej veži, Nečakaj ma milá…

Newsletter

Přihlašte se do našeho newsletteru
a budeme Vám zasílat novinky přímo na e-mail.