LYAPIS TRUBETSKOY: Benefice pro Ukrajinu

22.04.2022

Start:20:00

Pořadatel:Prague Events Production

Předprodeje:

ticketportal

BENEFIČNÍ KONCERT ROCKOVÉ KAPELY LYAPIS TRUBETSKOY „BOJOVNÍCI SVĚTLA“

 

NÁVRAT PO 8 LETECH KVŮLI POMOCI UKRAJINĚ

 

Podobný osud jako statisíce lidí utíkajících z válkou zmítané Ukrajiny má také běloruská kapela Lyapis Trubetskoy. Ani jim není aktuální dění jedno a rozhodli se po osmi letech opět vystoupit před diváky. Kompletní výtěžek z koncertu půjde na pomoc Ukrajině. Koncert se odehraje 20. dubna v pražské RETRO MUSIC HALL.

 

Frontman Sergey Michalok, oceněný prezidentem Zelenskym jako národní umělec, se rozhodl aktivně pomoci. „Je nám moc líto, co se děje, rozhodli jsme se zapojit se tím, co umíme. Po letech jsme se rohodli kapelu obnovit a vzdát poctu všem a pomoci i finančně tím, že se vzdáme honoráře a výtěžek z koncertu půjde na pomoc tam, kde je to skutečně teď třeba,“ říká charismatický zpěvák.

 

Písně Belarus Freedom, Ne byc skotam, Graj a Voiny Světa se staly národními hymnami v boji za svobodu Běloruska a Ukrajiny!

 

Sergej Michalok s kapelou Ljapis Trubeckoj a později i BRUTTO NOSTRA již více než 10 let bojuje proti režimům Putina a Lukašenka. Jejich písně, videoklipy, rozhovory, slova podpory jsou naměřeny proti imperialismu a despotismu dvou tyranů. Hlásají antilukašismus a antiputinismus během svých turné po Evropě a Severní Americe.

 

Skupina Ljapis Trubeckoj je na černé listině rockových kapel na území Běloruska od roku 2010 a Ruské federace od roku 2015. Sergej Michalok je trestně stíhán za urážku Lukašenka v Bělorusku a za podněcování k národnostní nenávisti v Ruské federaci.

 

„Je čas udeřit protipancéřovým rock and rollem proti  propagandistům a vymytým mozkům postsovětské ideologie,“ dodává sympatický Michalok.

 

YouTube:

 

https://www.youtube.com/watch?v=D8HqRH5cHPo

https://www.youtube.com/watch?v=nmCKUVPHK7A

https://www.youtube.com/watch?v=Uon2WYPfdgc

 

Newsletter

Přihlašte se do našeho newsletteru
a budeme Vám zasílat novinky přímo na e-mail.