Koncert o ničem

01.05.2020

Pořadatel:Sono a Goout

Předprodeje:

goout.cz

GoOut přišel s projektem na pomoc kulturním institucím v ČR. Jestli máte svůj oblíbený klub a chcete ho podpořit, kupte si do něj přes goout vstupenku na „Koncert o ničem“. Klubů je tam spousta z Brna, Prahy i dalších měst.

Je to vstupenka na koncert, který nebude, ale peníze klubům pomůžou přečkat toto období, které snad brzy skončí.

V současné době je v Sono Centru pozastavený provoz a usilovně pracujeme na přesunu akcí na nové termíny. Snažíme se přesto současný čas smysluplně využít. Pracujeme na generálních opravách, úklidu a rekonstrukci s cílem zvýšit komfort kapelám i návštěvníkům a udržet zaměstnance i partnery v práci.

Bohužel, se náš klub, který je každodenně využitý pro koncerty, party nebo konference; ocitl ze dne na den absolutně bez programu i příjmů.

Podobné problémy jistě řeší kluby napříč republikou. Rádi bychom Vás tedy poprosili, abyste v rámci akce „Vstupenky na NIC 2020“ našli svůj oblíbený klub a podpořili jej byť drobnou částkou.

Pokud jsme vašim favoritem my, můžete si být jisti, že až otevřeme, tak si akce u nás užijete ve větším pohodlí.

My chceme vyjít z krize jako lepší klub. Pokud nás podpoříte a půjdete do toho s námi, tak peníze, které vybereme, najdete přímo v klubu. Nedávno jsme rozšiřovali světelný park, nyní chystáme rekonstrukci pódia, našeho analogového pultu, nový navigační systém nebo sezení a další vylepšení čekají.

Už se na to otevření i s novinkami všichni moc těšíme.

Děkujeme za podporu.

Newsletter

Přihlašte se do našeho newsletteru
a budeme Vám zasílat novinky přímo na e-mail.