KRUCIPÜSK A KURTIZÁNY Z 25. AVENUE

06.12.2023

Start:20:00

Předprodeje:

goout.cz
ticketportal

KRUCIPÜSK A KURTIZÁNY Z 25. AVENUE VYRÁŽÍ NA SPOLEČNÉ TURNÉ

Krucipüsk vyráží se spřátelenou bandou Kurtizány z 25. Avenue na podzimní KruciKurvaKluci Tour 2023. Krucipüsk na něm představí již 13. řadové album HovnoZle, které vychází opět k magickému datu 1. 11. 2023. Kurtizány na tour přivezou limitovanou vinylovou reedici kultovní desky 2000? z roku 1997. Šňůra se zastaví v Liberci, Českých Budějovicích, Kadani, Zlínu, Brně, Teplicích, Hradci Králové, Ostravě a Plzni. Slavnostní dvojkřest se uskuteční 3. prosince ve Velkém sále pražské Lucerny. Vstupenky za 650 Kč pořídíte na GoOut.cz a v síti Ticketportal.

„Letos pojedeme jen a pouze deset koncertů ve větších sálech a klubech a přizvali jsme si našemu srdci hodně blízkou kapelu a super lidi Kurtizány z 25. Avenue. Návštěvníci se můžou těšit na zbrusu nové, ale i staré dobré oblíbené songy v typickém krucipüsčím hávu. Na tenhle šílenej podzimní večírek se moc těšíme!“ láká na tour Tomáš Hajíček, frontman a zakladatel Krucipüsku.

„Na tour s Krucipüsk přivezeme limitovanou reedici 150 kusů LP desky 2000? z roku 1997. V Lucerně se navíc jako speciální hosté na pódiu objeví Simon, Viking a Ishtwan ze staré sestavy Kurtizán,“ říká zpěvák kapely Daniel Kurz.

Nenechte si ujít toto jedinečné spojení a vydejte se na jednu ze zastávek KruciKurvaKluci Tour 2023. Šňůra startuje 16. listopadu na domácí půdě v libereckém Domě kultury.

KruciKurvaKluci Tour 2023 produkčně zaštiťuje Red Triangle s.r.o., aparaturu dodává Pink Panter Radka Havlíčka. Mediálním partnerem je Radio Beat.

Newsletter

Přihlašte se do našeho newsletteru
a budeme Vám zasílat novinky přímo na e-mail.