Vyprodáno: Kryštof: Jenom Písničky tour v Divadlech

01.11.2018

Start:19:00

Předprodeje:

Vstup Sono Centra

od 4.6. od 10:00

Po deseti letech jsme se vrátili do divadelního prostředí s turné, které bylo na jaře bleskově vyprodané a plné skvělých zážitků i pro nás z více než tříhodinových koncertních představení. A proto jsme se rozhodli na podzim přidat několik vystoupení. Bude se opět hodně hrát, ale i hodně povídat.

Po velkolepých stadionech, obřích scénách, ohňostrojích, konfetách a monstrózních led obrazovkách nás to s vámi tak moc bavilo, že jsme se rozhodli si to ještě párkrát užít. Jen my, vy, pár nástrojů a lampiček, písniček a slov.

Vzhledem k malým kapacitách a velké poptávce dodržujeme koncept předprodejů v daných místech.  Vstupenky tak budou převážně k dispozici jen na pokladnách jednotlivých divadel anebo v jejich standardních předprodejních místech a to od pondělí 4.6. … pouze k osobnímu nákupu. Na internet se dostanou případně až později, pokud zbydou. Věříme, že tím potěšíme “místní” fanoušky, kteří to třeba v onlinu nestíhali. A prosím nenadávejte nám, nikdy se nám nepodaří vymyslet ideální způsob distribuce.

Newsletter

Přihlašte se do našeho newsletteru
a budeme Vám zasílat novinky přímo na e-mail.