MICHAL PAVLÍČEK + BÁRA BASIKOVÁ

24.07.2024

Start:20:00

Pořadatel:Brnokoncert

Předprodeje:

ticketportal.cz
goout.cz

Kytarista, hudební skladatel, uznávaný autor symfonické a scénické hudby Michal Pavlíček míří do Brna. Jako sólista aktuálně připravuje turné Faces, které obsahuje jeho nové i starší kytarové kompozice z jeho posledních čtyř sólových alb, a to vše v novém hávu s Unique orchestra pod taktovkou Alexe Aslamasa. V tomto pestrém programu, který bude uveden v brněnském Sono Centru ve středu 24.července 2024 od 20 hodin, zazní i další kultovní skladby v podání hostů Báry Basikové, Moniky Načevy a Radka Škarohlída.
Je znám hlavně jako výrazná osobnost a spoluautor Pražského výběru (1980). Byl zakladatelem a autorem hudby skupin Stromboli (1986) a Big Heads (1992). Od roku 1993 působil ve formaci BSP a jeho píseň Země vzdálená s textem Ivana Hlase se stala výrazným hitem devadesátých let . Jako autor a interpret se podílel na mnoha CD např. Zuzany Michnové, Moniky Načevy, Báry Basikové, Romana Dragouna, Kamila Střihavka, Richarda Mullera a dalších.
Michal Pavlíček: „Hudba je pro mne obzor plný fantazie. Nejsem jednokolejný hudebník, zaškatulkovaný pouze v jednom stylu. Mám rád různé tváře hudby a toto její vnímání mi dává prostor se svobodně brouzdat napříč žánry, propojovat je, ale přitom si vytvářet svůj nezaměnitelný rukopis a svou originální tvář.“
Sledujte Michala Pavlíčka na YouTube (https://www.youtube.com/@michalpavlicek4338)
a navštivte jeho oficiální stránky (http://www.michalpavlicek.com).

Newsletter

Přihlašte se do našeho newsletteru
a budeme Vám zasílat novinky přímo na e-mail.