Zrušeno: Michal Penk

29.03.2024

Pořadatel:ZL production

Předprodeje:

ticketstream.cz

Michal Penk – idol 90. let se vrací na scénu

 

Michal Penk, legendární český zpěvák a skladatel, který se v 80. a 90. letech těšil velké popularitě, oznámil svůj návrat na hudební scénu. Po několikaleté odmlce, během které čelil osobním výzvám, včetně boje s drogovou závislostí, je Penk připraven znovu okouzlit své fanoušky.

Comebackové turné, jež startuje 21. února v Olomouci, zahrnuje celou Českou republiku. Fanoušci se mohou těšit na jeho největší hity, včetně písní jako „O bláznech“ a „Odpusťte nám“, stejně jako na nové písně, které připravil během posledních let.

Michal Penk se už představil na několika vybraných akcích minulý rok, jejich úspěch mu dodal potřebnou sebedůvěru a chuť se vrátit naplno. Návštěvníky koncertů čeká plnohodnotný koncert se špičkovými muzikanty, klavírem, novou energií a jemu vlastním kouzlem, které očarovalo tisíce srdcí.

„Mým hlavním cílem je ukázat původním i novým fanouškům, že se můžete vrátit zpět, bez ohledu na to, jak hluboko jste spadli. Mám naději, že moje hudba a příběh budou inspirovat ostatní a rozdávat radost a potěšení.“, doplňuje umělec během intenzivních příprav a zkoušek na turné.

Newsletter

Přihlašte se do našeho newsletteru
a budeme Vám zasílat novinky přímo na e-mail.