Palaye Roayale

17.06.2024

Start:19:00

Pořadatel:Rock4people

Předprodeje:

goout.cz

Časový harmonogram / Time Schedule
19:30 – Otevření klubu / Doors
20:15 – Girlband!
21:30 – Palaye Royale
23:00 – Předpokládaný konec / Estimated end
Oblíbení a fanouškům RfP dobře známí rockeři Palaye Royale se vrací do Česka! A tentokrát 17. června do brněnského Sono Music Clubu v rámci oficiální afterparty Rock for People 2024. Tam prostě nesmíš chybět!

Vstupenky v prodeji od 11. března 11:00 na GoOut  https://goout.net/cs/palaye-royale/szmfeax/.Skupina Palaye Royale, která je stejnou měrou součástí britpopu, glam rocku a art punku, nasbírala během své kariéry více než půl miliardy streamů a svým adrenalinovým rock’n’rollovým cirkusem si získala zástupy věrných fanoušků po celém světě.

Bratři Remington Leith (zpěv), Sebastian Danzig (kytara) a Emerson Barrett (bicí), kteří vyrostli v Las Vegas, se v Los Angeles poprvé ocitli jako teenageři, kde prošli nemilosrdnou losangeleskou rockovou scénou od hraní ve sklepě, životě v autě, až po headlinery arén po celém světě a turné s kapelami jako Yungblud, Rob Zombie, Korn atd.
V roce 2022 kapela vydala své čtvrté řadové album Fever Dream. To vzniklo po potřebné pauze – hudebníci se vrátili ke svým kořenům a většinu alba složili na klavír. Výsledek je stejnou měrou někde mezi extatickým návalem a hloubavou meditací o stavu lidské psychiky. Mimo to je dosud nejodvážnějším a nejvizionářštějším dílem Palaye Royale.
Díky rychlému špinavému rock’n’rollu a bezkonkurenčnímu švihu Palaye Royale donekonečna předvádějí fascinující živou show, při které Remington často předvádí až akrobatické kousky. A ať už vystupují na velkých festivalech jako Reading a Leeds, Download, Pinkpop a Rock for People nebo hrají pro vyprodané davy ve vzdálených lokalitách, jako je Amsterdam, Praha či Mexico City, mají jenom jedinou ambici – tou je prohloubit vzácné spojení s milovanou fanouškovskou základnou, láskyplně přezdívanou The Soldiers of the Royal Council.

Newsletter

Přihlašte se do našeho newsletteru
a budeme Vám zasílat novinky přímo na e-mail.