Zrušeno: Ray Wilson: Genesis

13.10.2022

Start:20:00

Pořadatel:Mastersofrock

Předprodeje:

mastersofrock.cz

RAY WILSON ruší své plánované turné! Do BRNA ani do OSTRAVY tedy nedorazí!

 

Vážení přátelé, je nám to velmi líto, ale koncerty RAYE WILSONA, které se měly uskutečnit 13.10. v Brně, Sono Centru a 15.10. 2022 v Ostravě, hale Gong byly odvolány. Důvodem jsou logistické a osobní komplikace na straně umělce.

Moc se všem fanouškům omlouváme za případné komplikace. Vstupenky můžete vracet v místech zakoupení, a to nejpozději do konce měsíce listopadu.

Děkujeme vám za pochopení a těšíme se na viděnou na některých jiných koncertech, pořádaných naší agenturou Pragokoncert.

RAY WILSON cancels his planned tour! So he won’t arrive in BRNO and OSTRAVA!

Dear friends, we are very sorry, but the concerts of RAY WILSON, which were supposed to take place on 13.10. in BRNO, Sono Center and 15.10. 2022 in OSTRAVA, Hall Gong were cancelled. The reason is logistical and personal complications on the part of the artist.

We are very sorry to all the fans for any complications. You can return tickets at the points of purchase, till the end of November latest!

Thank you for your understanding and we are looking forward to seeing you at some other concerts organized by our agency Pragokoncert.

Newsletter

Přihlašte se do našeho newsletteru
a budeme Vám zasílat novinky přímo na e-mail.