SCORPION’S SONGS SYMPHONIC

27.01.2023

Start:20:00

Pořadatel:Piosenka plus

Předprodeje:

ticketmaster

SCORPION’S SONGS SYMPHONIC
performed by The Hurricane-Orchestra
+ legendary former Scorpions-Drummer
HERMAN RAREBELL

LEGENDÁRNÍ BÝVALÝ BUBENÍK SCORPIONS HERMAN RAREBELL přináší novou jiskru písním SCORPIONS ŽIVĚ!

Od roku 1977 do roku 1996 byl 19 let bubeníkem SCORPIONS! A to v takzvané zlaté éře kapely! Podle Google skupina dodnes prodala přes 100 milionů alb! Nastal čas znovu představit staronové písně za pomoci HURRICANE ORCHESTRA společně s novým uspořádáním kapely a orchestru! Autorem většiny písní je rocková legenda HERMAN RAREBELL. Konkrétně třeba písní DON´T STOP AT THE TOP, PASSION RULES THE GAME, a to zmiňujeme pouze pár. Nesmíme však zapomenout na mistrovské dílo ROCK YOU LIKE A HURRICANE.

Fanoušci si budou moci poslechnout legendu bicích a vidět ji naživo! V Evropě nikdy nebyly písně SCORPIONS prezentovány tak elegantním orchestrálním způsobem!

Uslyšíte také jeden nebo dva příběhy o životě na cestách a o tom, co se děje v zákulisí … nebo o první návštěvě Sovětského svazu a návštěvě Kremlu, kde došlo na rozhovor s prezidentem Michaelem Gorbačovem o písni Wind of change, než samotná změna přišla…
Stěny v některých koncertních sálech, jako například filharmonie v Polsku nebo prestižní Gewandhaus v německém Lipsku, se otřesou, když je zasáhnou Hermanovy double pedály basového bubnu.

Newsletter

Přihlašte se do našeho newsletteru
a budeme Vám zasílat novinky přímo na e-mail.