Skunk Anansie

11.07.2022

Start:19:30

Předprodeje:

maxiticket

Jedna z nejikoničtějších britských rockových kapel Skunk Anansie v čele s tajemnou frontmankou Skin dorazí poprvé do Brna. V pondělí 11. července vystoupí v Sono Centru, oproti původně avizovanému hradu Špilberk. Londýnští rockeři slibují velkolepou show se všemi zásadními hity, které kvarteto v devadesátých letech katapultovaly mezi ostrovní rockovou elitu. Jako hosta brněnského koncertu si Skunk Anansie vybrali českou kapelu November 2nd.

Jedna z nejúspěšnějších britských rockových kapel naposledy zahrála českým fanouškům v roce 2019. Tehdy se koncert kvůli velkému zájmu musel přesouvat z Lucerna Music Baru do Fóra Karlín. Brněnská zastávka je pokračováním evropského turné k pětadvacetinám Skunk Anansie, které covidová pandemie posunula o dva roky.

Přesun koncertu do Sono Centra se odehrál na základě dohody mezi českým promotérem a managementem kapely. „Šlo spíš o technické specifikace, které kapela měla. Sono Centrum má pověst sálu s nejlepším zvukem, takže si fanoušci kapely polepší. I parkování bude pohodlnější pro ty, kteří pojedou na koncert autem, stejně jako přístup pěších je komfortnější,“ říká za pořadatele Radovan Viglaský.

Skunk Anansie vydali šest alb. Paranoid & Sunburnt, Stoosh, Post Orgasmic Chill, Wonderlustre, Black Traffic a Anarchytecture. Mezi jejich největší hity patří ‚Hedonism‘, ‚Charity‘, ‚Selling Jesus‘ a ‚Weak‘.

Newsletter

Přihlašte se do našeho newsletteru
a budeme Vám zasílat novinky přímo na e-mail.