Přesunuto na 8.4.2022: Slza

16.11.2020

Start:20:00

Pořadatel:Slza & Universal music cz

Předprodeje:

ticketportal.cz

Milí přátelé,

Vy, co nás znáte, víte, že kolem hudby se točí celý náš život. Koncertování a skládání písniček nás absolutně naplňuje a energie, kterou nám předáváte, je pro nás největší odměnou.

Předchozí dva roky pro nás byly tím nejlepším obdobím, které jsme jako kapela prožili a které jsme pomyslně uzavřeli vydáním naší třetí desky 3. Fantastické reakce na ní nás ještě více nakopli a nemohli jsme se dočkat letošní koncertní sezóny. Ta byla bohužel ze dne na den zrušena. Korona krize byla všude kolem, snažili jsme se jí ale nepodlehnout a narychlo zorganizovali Akustické víkendy, díky kterým jsme se s vámi mohli vídat i v této době. A moc vám za to děkujeme, byli jste skvělí!

Současná situace kolem koronaviru je pro nás smutným obdobím, které ale respektujeme a věříme v lepší zítřky. Doufali jsme, že na podzim už bude lépe a chystané SLZA TOUR 3 si společně s vámi zase užijeme. Bohužel to tak ale nevypadá a proto jsme se rozhodli, že letošní turné zatím neuskutečníme.

Koncerty a vše, co s nimi souvisí, včetně potkávání se s vámi, si chceme užít se vším všudy a nechceme být svázaní stresem a zákazy, které se k uspořádání hromadných akcí nyní vážou. Věříme, že to cítíte stejně jako my. Přes to všechno zůstáváme pozitivní a nemůžeme se dočkat, až se zase budeme vídat – bez omezení a se vším, co k tomu patří! :) Pokud to situace umožní, turné se uskuteční příští rok na podzim a věříme, že bude pro vás i nás vyjímečné!

Zakoupené vstupenky na SLZA TOUR 3 vám nyní vrátíme v plné výši prostřednictvím prodejců, u kterých jste vstupenky zakoupili.

Děkujeme všem za pochopení a za to, že vás máme! Petr a Lukáš

Newsletter

Přihlašte se do našeho newsletteru
a budeme Vám zasílat novinky přímo na e-mail.