TARJA – DARK CHRISTMAS 2023

20.12.2023

Start:20:00

Pořadatel:Pragokoncert

Předprodeje:

mastersofrock.cz

TARJA pokračuje v tradici vánočních koncertů u nás! Letos představí zbrusu novou vánoční desku za doprovodu Moravské filharmonie Olomouc ve 3 městech!

TARJA – Dark Christmas – 19.12. OLOMOUC – Výstaviště Flora, 20.12. BRNO – Sono Centrum, 21.12. OSTRAVA – Gong

Okouzlující finská zpěvačka TARJA TURUNEN si i letos pro své fanoušky připravila své osobité, speciální a českými fanoušky velmi oblíbené Vánoční koncerty. Po loňských, tradičně naprosto úchvatných, koncertech hned v 5 českých městech, si pro vás TARJA letos nachystala zbrusu novou show! Svoji novou desku „Dark Christmas 2“ vám představí těsně před Vánoci, tentokrát za doprovodu jedné z největších filharmonií u nás, Moravské Filharmonie Olomouc, ve 3 městech!

19.12. OLOMOUCI, Výstaviště Flora
20.12. BRNO, Sono Centrum
21.12. OSTRAVA, Gong

TARJA tentokrát nechá vánoční barvy a cingrlátka ležet ladem a v tomto svém novém vánočním setu zazpívá vánoční klasiky s temnějším, gotickým nádechem. K Vánocům patří duchovno a Tarjin jedinečný, školený hlas v kombinaci se symfonickým orchestrem a vánoční mystikou slibují další kouzelný a neopakovatelný hudební zážitek! Okořeňte si letošní advent krásným koncertem a přijďte si ho do hloubky prožít!

Newsletter

Přihlašte se do našeho newsletteru
a budeme Vám zasílat novinky přímo na e-mail.