The Crimson Marathon

23.10.2021

Start:20:00

Pořadatel:Prague Music Performance

Předprodeje:

goout.cz

Musíme vám oznámit, že kapela Stick Men (Tony Levin, Markus Reuter, Pat Mastelotto) zrušila své podzimní turné po Evropě z důvodů, které najdete níže ve vyjádření Tonyho Levina. Zároveň vám s radostí oznamujeme, že se nám v rekordně krátkém čase podařilo zajistit náhradní program a The Crimson Marathon se bude konat na určených místech ve stejných datech. Poprvé v České republice vystoupí David Cross Band se speciálním hostem saxofonistou Davidem Jacksonem (ex-Van Der Graaf Generation). Českému publiku se poprvé představí také hudebník a textař Richard Palmer-James a Markus Reuter se svým triem. Účinkující uvedou nejen své vlastní projekty, ale i v tvorbu King Crimson. Zazní skladby z debutu In the Court of the Crimson King, repertoár ze 70., 80. i nultých let. Vstupenky zůstávají nadále v platnosti. V případě zájmu o navrácení vstupného kontaktujte náš předprodejní systém GoOut na adrese prodej@goout.cz.

S lítostí vám musím oznámit, že kapela Stick Men (Tony Levin, Markus Reuter, Pat Mastelotto) je bohužel nucena zrušit své podzimní turné po Evropě. Aktuálně si nedokážeme představit, jak bychom mohli bezpečně odcestovat a vystupovat na starém kontinentě. S Patem Mastelottem jsme absolvovali turné po USA s King Crimson a zjišťujeme, jak je letos nesmírně obtížné cestovat a koncertovat bezpečně. To dokonce i s prostředky, které má kapela k dispozici pro dodržování bezpečnostních opatření.

Vážíme si veškeré práce, kterou jste do příprav vložili, a je nám líto, že to tak dopadlo. Doufejme, že v budoucnu budeme mít možnost navštívit všechna města a místa, kde tak rádi hrajeme.

Ještě jednou se omlouváme, děkujeme a přejeme vše dobré.

Tony Levin

Newsletter

Přihlašte se do našeho newsletteru
a budeme Vám zasílat novinky přímo na e-mail.