Přesunuto na 28.11.21: Vladimír Mišík & ETC + Olin Nejezchleba & Kybabu

20.11.2020

Start:20:00

Pořadatel:Sono Records

Předprodeje:

goout.cz

VLADIMÍR MIŠÍK & ETC…
Vladimír Mišík je jednou z nejvýraznějších osobností české populární hudby již od šedesátých let 20. století. Svou tvorbou ovlivnil celou řadu umělců ať už z hudebního, výtvarného či literárního prostředí.
Pod značkou ETC začala kapela s Vladimírem Mišíkem vystupovat v roce 1974. Přes mnohé personální změny a dvouletý zákaz činnosti v osmdesátých letech koncertuje Vladimír Mišík s ETC dodnes.
Kapela vydala 10 řadových alb, řadu kompilací a také 1 DVD k 60. narozeninám Vladimíra Mišíka. V červnu 2010 vyšlo úspěšné a ceněné album „Ztracený podzim“ (Zlatá deska), pojmenované podle zhudebněné básně Emila Boka.
Úspěšným turné doprovázeným mnoha hosty oslavila kapela ETC v roce 2014 čtyřicet let své existence.
V listopadu 2019 vydal Vladimír Mišík ve spolupráci s producentem Petrem Ostrouchovem devět let po poslední řadové desce sólové album “Jednou tě potkám”. Pro Vladimíra Mišíka je podle jeho vlastních slov tím “nejosobnějším albem”. Prolíná se jím totiž několik velmi osobních témat. Album je i Vladimírovou výpovědí o lásce k poezii. Vždyť to byl právě on, kdo do české rockové hudby přinesl tvorbu velkých básníků.

Vladimír Mišík prokračuje v koncerní činnosti s kapelou ETC v obsazení:
Vladimír Mišík – kytara, zpěv
Petr „Kulich“ Pokorný – kytara
Pavel Skála – kytara, zpěv
Pavel Novák – basa
Jiří Zelenka – bicí, zpěv
Vladimír Pavlíček – housle

OLIN NEJEZCHLEBA & KYBABU
Jaroslav Nejezchleba – známý spíše jako Olin Nejezchleba, vyhledávaný po mnoho let jako spolehlivý a zároveň zábavný “sideman” mnoha zpěváků a fronmanů (V. Mišík, I. Hlas, P. Kalandra, P. Skoumal, M. Prokop, Anna K, Čechomor a mnoho dalších) vydal v roce 2017 druhé sólové studiové álbum “Nečekaná návštěva”. Album vychází po 7 letech od sólové prvotiny – Noční lov (2010).
Právě vznik druhého alba rozpohyboval koncertně kapelu s názvem Olin Nejezchleba & KYBABU. Do kapely přizval své kolegy – kytaristy Norbiho Kovácse (Ivan Hlas Trio, Lokomotiva) a Pavla Skálu (ETC, Bratři Ebenové, Marsyas, Blues Session…), bubeníka Jiřího Zelenku (ETC, Bratři Ebenové, Marsyas, Blues Session…) a houslistu Vladimíra Pavlíčka (ETC…).

Olin Nejezchleba & KyBaBu
Jaroslav Olin Nejezchleba – zpěv, violoncello, baskytara
Norbi Kovács – kytary, zpěv
Pavel Skála – kytary, baskytara, zpěv
Jiří Zelenka – bicí, zpěv
Vladimír Pavlíček – housle, akordeon

Newsletter

Přihlašte se do našeho newsletteru
a budeme Vám zasílat novinky přímo na e-mail.