W.A.S.P.

15.05.2023

Start:20:00

Pořadatel:Octopus promotion

Předprodeje:

goout.cz

Jejich „rock & shock“ se nepodařil zastavit ani americkému parlamentu. Heavy metalová legenda W.A.S.P. má 40.výročí a slavit se bude i v brněnském Sonu
Americká heavy metalová legenda W.A.S.P. si ke svým čtyřicátým narozeninám nadělí světové turné!
To překvapivě nezahájí ve své domovině, ale prvně bude slavit se svými evropskými fanoušky. Čeští příznivci jí mohou přijít poblahopřát 15.května do brněnského Sono Music, kde jim kapela slibuje naservírovat průřez celou její zběsilou čtyřicetiletou jízdou, ve které se jí marně snažil zastavit i americký parlament nebo washingtonský senát.
Jen hrstka kapel v historii rock’n’rollu vyvolala tak bouřlivé protichůdné reakce jako W.A.S.P. Psal se rok 1982, když na hudební scénu vtrhla parta říkající si We Are Sexual Perverts, se stylem, který sama definovala mottem „rock & shock“, s texty, kterým „nebylo nic svaté“ a divokými koncerty, které v lepším případě končily „jen“ zničeným pódiem. Co pro fanoušky rocku bylo vítaným absolutním opakem uhlazeného popu, který v té době opanoval všechny hudební žebříčky, televizi i rádiový éter, to pro jiné bylo zcela nepřijatelné a hodno okamžitého zákazu. Ale i když vlna odporu, kterou inciovalo spojení náboženských organizací s městskými radami, dohnalo celou věc až do parlamentu a washingtonského senátu, a částečně se podařilo skupině „přistřihnout křídélka“, zastavit její koncertní ani nahrávací činnost se nepovedlo.
W.A.S.P. prodali přes 12 miliónů desek a odehrály na tisíce koncertů po celém světě, s jehož části letos oslaví i své čtyřicátiny.
Na nadcházejícím turné slibuje Blackie Lawless pozvat návštěvníky tam, kde to vše začalo – k samému vzniku W.A.S.P. To vše v rámci extravagantní show, kterou většina příznivců W.A.S.P. ještě nikdy neviděla.
Exkluzivním hostem koncertu budou Images Of Eden.
Chcete být u toho? Tak neváhejte a pořiďte si vstupenku dříve, než bude pozdě.
Předprodej vstupenek bude spuštěn tento pátek v 10 hodin v síti GoOut.

Newsletter

Přihlašte se do našeho newsletteru
a budeme Vám zasílat novinky přímo na e-mail.