YAMATO – The Drummers of Japan

07.12.2024

Start:20:00

Předprodeje:

ticketportal.cz

Celosvětově proslulý bubenický ansámbl YAMATO z japonského hlavního města bubenického řemesla Prefektury Nara, se po dvou letech vrací zpět do České republiky!

Fenomenální bubeníci plánují na rok 2024 světové turné s novým konceptuálním představením ”Hinotori – The wings of the Phoenix“ a v rámci World Tour 2024 zavítají také do šesti měst České republiky. Představí se postupně v Ostravě, Zlíně, Plzni, Hradci Králové, Brně a turné zakončí v Praze.

V roce 2024 bubeníci vyjíždějí s novým představením ”Hinotori – The wings of the Phoenix“, které bude oslavou pohybu, vytrvalosti, pevné vůle v cestě za zdrojem života – Sluncem.

Jak už jsme u souboru YAMATO zvyklí, bude to opět strhující audio-vizuální show, která vás zvedne ze sedadel! Bubeníci YAMATO si vždy svou propracovanou kompozicí doslova podmaní publikum, vyprodávají sály po celém světě, sklízí ovace a skvělé recenze. 2 hodiny nekonečné energie Taiko bubeníků YAMATO – The Drummers of Japan je vždy nezapomenutelným zážitkem pro všechny věkové skupiny.

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK JE PRÁVĚ ZAHÁJEN!

Vstupenky zakoupíte v prodejních sítích Ticketportal a Ticketstream.

O bubenících YAMATO – The Drummers of Japan:

Soubor YAMATO založil v roce 1993 Masa Ogawa v Prefektuře Nara, která je považována za „kolébku japonské kultury“. V současné době zde soubor stále sídlí a s tradičními japonskými bubny „Wadaiko“ cestuje po celém světě. Během jejich bubenické show, kde se mísí bubnování s tradičními japonskými motivy, je použito několik desítek originálních japonských bubnů (včetně bubnu „Odaiko“ vyrobeného z ohromného více než 400 let starého stromu).

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Newsletter

Přihlašte se do našeho newsletteru
a budeme Vám zasílat novinky přímo na e-mail.